Napinacze pasków Suzuki Swift IV
![Napinacze pasków Suzuki Swift IV](https://motoger.pl/img/archive/single/14-dni.png)
![Napinacze pasków Suzuki Swift IV](https://motoger.pl/img/archive/single/bezpieczne.png)
![Napinacze pasków Suzuki Swift IV](https://motoger.pl/img/archive/auta/suzuki/swift/iv 2005-2008/0001.jpg)
![Napinacze pasków Suzuki Swift IV](https://motoger.pl/img/archive/auta/suzuki/swift/iv 2005-2008/0002.jpg)
![Napinacze pasków Suzuki Swift IV](https://motoger.pl/img/archive/auta/suzuki/swift/iv 2005-2008/0003.jpg)
![Napinacze pasków Suzuki Swift IV](https://motoger.pl/img/archive/auta/suzuki/swift/iv 2005-2008/0004.jpg)
![Napinacze pasków Suzuki Swift IV](https://motoger.pl/img/archive/auta/suzuki/swift/iv 2005-2008/0005.jpg)
![Napinacze pasków Suzuki Swift IV](https://motoger.pl/img/archive/auta/suzuki/swift/iv 2005-2008/Suzuki-Swift-IV (5).jpg)
Sprzedawcy części do Suzuki Swift:
![](https://motoger.pl/img/archive/single/demontarz.png)
Cena Napinacze pasków Suzuki Swift Cena
Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Suzuki Swift na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Napinacze pasków. Używane części samochodowe z kategorii Silnik. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2025-01-25 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Napinacze pasków do Suzuki Swift IV przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Napinacze pasków Suzuki Swift IV 2.2 2007 kombi. Tanio Napinacze pasków Suzuki Swift IV 2.2 2007 kombi. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 2.2 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2005. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia kombi i produkuje ten samochód marka Suzuki. Ten model Swift na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach II, III, IV, IV FL, V, V FL.
Opinie mechaników i blacharzy
![](https://motoger.pl/img/archive/opinie/opinia1.png)
![](https://motoger.pl/img/archive/opinie/opinia2.png)
![](https://motoger.pl/img/archive/opinie/opinia3.png)
![](https://motoger.pl/img/archive/single/laur.png)
![](https://motoger.pl/img/archive/single/liderzy.png)
KONTAKT
Zadzwoń
Koszt PLN brutto/min - szczegóły
Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii
Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.
![Napinacze pasków Suzuki Swift IV](https://motoger.pl/img/home-image.png)
![Napinacze pasków Suzuki Swift IV](https://motoger.pl/img/archive/auta/suzuki/swift/iv 2005-2008/0001.jpg)
![Napinacze pasków Suzuki Swift IV](https://motoger.pl/img/archive/auta/suzuki/swift/iv 2005-2008/0002.jpg)
Copyright © 2025. Internetowa giełda części nowych i używanych MOTOGER